Zdolni z Pomorza - rekrutacja dodatkowa

logo_zdolni.jpg

Zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie wśród uczniów, nauczycieli i rodziców informacji o rekrutacji dodatkowej do udziału w projekcie "Zdolni z Pomorza-Gdańsk".

Rekrutacja dotyczy nowych przedmiotów w projekcie: biologii, chemii i kompetencji społecznych.

Prosimy , aby nauczyciele zachęcili najbardziej aktywnych i uzdolnionych uczniów do udziału w tej formie wsparcia, która jest szansą na rozwinięcie pasji, umiejętności i zawarcie nowych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Prosimy także o wywieszenie informacji - wydrukowanych załączników,  w  miejscu widocznym dla uczniów i rodziców .

Na zgłoszenia czekamy do 26 stycznia 2018 r.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc.

Z pozdrowieniami

Iwona Kossakowska

Opis Pobierz
Karta- uzasadnienie wniosku.docx Karta- uzasadnienie wniosku.docx