Archiwum 2017/2018

XI Festiwal Piosenki Angielskiej

1.jpg

Za nami etap szkolny XI Festiwalu Piosenki Angielskiej More Than Words, który odbył się 24 stycznia 2018 r. w stołówce szkolnej. W tym roku swoje umiejętności wokalno-językowe zaprezentowało 3 solistów oraz jeden duet. Jury w składzie: p. Kamila Bednarek, p. Marta Majzbuchowska, p. Grażyna Prabucka oraz p. Bartłomiej Łyziński oceniało poprawność językową, walory głosowe, interpretację utworu oraz ogólne wrażenie artystyczne.

I miejsce zajęła Martyna z kl. III. Zwyciężczyni zaśpiewała piosenkę „Love on the brain” Rihanny. II miejsce wywalczyła Agnieszka z kl. III z piosenką „Feeling good”  Michaela Buble. III miejsce zajął duet- Wiktoria i Emilia z klasy III z piosenką „New Rules” wokalistki Dua Lipa. Natalia z klasy III otrzymała wyróżnienie. Również publiczność w specjalnym głosowaniu mogła wybrać spośród prezentowanych piosenek swoją ulubioną, oddając na nią głos. Zwyciężyła również Natalia z klasy III g.

Atmosfera, jak zwykle, była wspaniała, występy udane. Uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Zwycięzca oraz osoba, która zajęła II miejsce wezmą udział w etapie rejonowym tego festiwalu.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom za udział w tegorocznym konkursie oraz świetną zabawę i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaprezentowania swoich umiejętności w kolejnej edycji konkursu.

Gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Kamila Bednarek