Doradca zawodowy

Wyjście do Pomorskich Szkół Rzemiosł

Pomorskie Szkoły Rzemiosł

Uczniowie klasy trzeciej poznali ofertę edukacyjną Pomorskich Szkół Rzemiosł, odwiedzając szkołę podczas Dni Otwartych. Zapoznali się z możliwością dalszej edukacji w zakresie informatyki, poligrafii, technik obróbki obrazu i mechatroniki. Zwiedzili szkołę i obejrzeli wyposażenie, które przygotowane jest do kształcenia zawodowego w zakresie potrzebnych na rynku pracy zawodów technicznych, np. technik informatyk, technik poligraf, technik mechatronik i technik obróbki cyfrowej obrazu. Wizyta była bardzo interesująca. Ofertę Pomorskich Szkół Rzemiosł uczniowie ocenili jako atrakcyjną i przygotowującą do zawodów, które będą potrzebne na rynku pracy.

Tekst i zdjęcia: Anita Fabrycka
szkolny doradca zawodowy