WYBORY ELEKTORÓW DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA GDAŃSKA

IMG_20171113_091124.jpg

13.11.2017 r. (poniedziałek) na 2 godz. lekcyjnej wybory ELEKTORÓW DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA GDAŃSKA poprzedziła DEBATA WYBORCZA KANDYDATÓW.

W stołówce szkolnej zebrali się przedstawiciele wszystkich klas oraz członkowie Prezydium Parlamentu Uczniowskiego. W szranki stanęło 3 kandydatów. Po 1,5 min. autoprezentacji kandydatów zasypał deszcz pytań z sali. Pytania dotyczyły głównie realności pomysłów i sposobów ich realizacji. Kandydaci mieli bardzo interesujące pomysły i próbowali skrupulatnie odpowiadać na zadane pytania, aby zyskać przychylność wyborców. Debata była bardzo interesująca i ekscytująca.

We wtorek, 14 listopada 2017 r. (wtorek) odbyło się głosowanie i społeczność szkolna obdarzyła swoim zaufanie 2 kolegów - Marka z 3 d oraz Jakuba z klasy 7 a. Gratulujemy!

Juz w poniedziałek 20 listopada kolejny etap walki o tytuł Radnego MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA GDAŃSKA w okręgu wyborczym nr 2.

Będziemy kibicować i szczerze wierzymy, że będziemy mieli, co najmniej, jednego przedstawiciela.

Tekst i zdjęcia: Opiekun PU