WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

IMG_20180517_102824_resized_20180530_022313265.jpg

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

W maju 2018 r. w ramach wsparcia ogólnopolskiej kampanii zaczytani.org w naszej szkole została przeprowadzona Wielka Zbiórka Książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych – Pacjentów szpitali. Tym samym dołączyliśmy do setek szkół i instytucji zbierających książki w pięciu największych miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Trójmieście.

Zbiórka cieszyła się wielkim zainteresowaniem uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Do akcji przystąpiło 101 darczyńców. Udało nam się zebrać i przekazać Fundacji aż 1127 pozycji książkowych!!

Bardzo dziękujemy za aktywny udział w akcji i dary dla małych i dużych Pacjentów! Pamiętajmy, że każda z podarowanych książek będzie miała wielką wartość, otworzy przed dziećmi, młodzieżą i dorosłymi magiczny świat wyobraźni. Wierzymy, że podróż przez fantastyczne krainy oraz poznanie interesujących bohaterów pozwoli pacjentom przetrwać okres choroby, samotności i rozłąki z najbliższymi.

DZIĘKUJEMY WAM RAZ JESZCZE ZA ZAANGAŻOWANIE I DOBRE SERCA

Koordynatorzy