WAŻNY KOMUNIKAT!!!

ferie.jpg

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Gdańsku informuje, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku jest placówką feryjną tzn. w organizacji pracy przewidziano ferie letnie i zimowe. W okresie ferii zimowych 29.01.2018 r. – 11.02.2018 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 nie będą odbywały się zajęcia edukacyjne ani świetlicowe.

Dla rodziców uczniów, którzy nie mogą zapewnić opieki dzieciom w czasie ferii, Miasto Gdańsk zapewnia możliwość udziału w zorganizowanych formach wypoczynku – półkoloniach. Zajęcia będą organizowane w 52 szkołach publicznych wskazanych przez Miasto Gdańsk. Zapewniona będzie pełna opieka, organizowane będą między innymi zajęcia sportowe, artystyczne, językowe, historyczne, kulinarne czy ekologiczne. Poniższy link zawiera szczegółowe informacje:

W imieniu Prezydenta Miasta Gdańska

zapraszamy do skorzystania z oferty.