Archiwum 2017/2018

UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW

IMG_9304.JPG

22 czerwca nastąpił moment pożegnania uczniów klas trzecich. Trudno było się rozstać, dlatego ta „chwila” przedłużyła się do dwóch wyjątkowych godzin. Wychowawcy, nauczyciele, rodzice, uczniowie i zaproszeni goście mieli możliwość wspólnie zaśpiewać hymn państwowy i szkolny. Byli świadkami przekazania klasom drugim sztandaru i symboli wartości przyświecających gimnazjalistom. Wszyscy podziwiali dorobek absolwentów, gdy Ci odbierali nagrody i wyróżnienia w licznych kategoriach. Napawało to dumą szczególnie wychowawców, którzy z tej okazji przygotowali mowy pochwalne na cześć swoich podopiecznych odczytane przez prowadzących uroczystość. Zaproszeni goście równie ciepło odnieśli się do opuszczających mury szkoły, życząc im mądrych wyborów i dalszych sukcesów. Na zakończenie zgromadzeni wysłuchali piosenek zaprezentowanych przez uczennice żegnające się ze szkołą i mieli okazję włączyć się do wspólnego śpiewu. Pięknym tłem dla całego wydarzenia był pokaz zdjęć ukazujących wspólnie przeżyte lata. Aby pamięć o nich trwała nadal, absolwenci zostali obdarowani pamiątkowymi fotografiami uwieczniającymi ich klasy.