Archiwum 2017/2018

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

SUPER KLASA

super.jpg

W roku szkolnym 2017/2018 odbyła się pierwsza edycja konkursu ,,Super Klasa” organizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku. W roku szkolnym 2017/2018 do rywalizacji przystąpiło 17 klas.

W kategorii wiekowej 0-III

zwyciężyła klasa IA

wychowawca

Pani Cecylia Dietrich.

W kategorii wiekowej IV- VIII i klasy gimnazjalne

zwyciężyła klasa VII B

wychowawca

Pani Dorota Świerzko.

Za zwycięstwo w konkursie przewidziane zostały następujące nagrody:

  1. Puchar przechodni.
  2. Pamiątkowe dyplomy.
  3. 50%  kwoty składek wpłaconych przez zwycięską klasę na konto Rady Rodziców z przeznaczeniem na potrzeby klasy.

Wychowawca ,,Super Klasy’’ otrzymuje honorowy tytuł ,,Super Wychowawcy”  wraz z listem gratulacyjnym.

Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie ocen nauczycieli przyznawanych w skali od 0-10 na kartach konkursowych opracowanych przez Parlament Uczniowski.

Zgodnie z regulaminem konkurs będzie odbywał się co roku.

Rada Rodziców

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gdańsku

Lp.

Klasy 0-III

Wychowawca

Liczba punktów

Maksymalna liczba punktów

1

0A

Emilia Migryt

705

 

2

0B

Ewa Kuraś

694

 

3

IA

Cecylia Dietrich

748

748

 

Klasy IV-VIII i klasy gimnazjum

 

 

 

1

VIIA

Izabela Groszewska

1676

 

2

VIIB

Dorota Świerzko

1681

1681

3

VIIC

Sylwia Hulbój

x

 

4

IIA

Roland Maszka

x

 

5

IIB

Mariusz Albecki

x

 

6

IIC

Barbara Klimas

971

 

7

IID

Michał Sadownik

1388

 

8

IIE

Aleksandra Reńska

1332

 

9

IIF

Marcin Kosiński

x

 

10

IIG

Joanna Kazanowska-Krasowska

x

 

11

IIH

Małgorzata Ryczko

1535

 

12

II I

Monika Kiczorowska

1456

 

13

IIJ

Kamila Bednarek

1040

 

14

IIK

Paweł Ciszewski

1358

 

15

IIIB

Ewa Dąbrowska

1115

 

16

IIIC

Anna Zakrzewska

1585

 

17

IIID

Ewa Krawczyk

x

 

18

IIIE

Dawid Gorajek

x

 

19

IIIF

Justyna Plewińska-Woszczyna

1170

 

20

IIIG

Bartłomiej Łyziński

x

 

21

IIIH

Dorota Florian

x

 

22

III I

Agnieszka Stasiak-Sikorska

1459

 

23

IIIJ

Jolanta Zuchniarz

1264

 

24

IIIK

Sławomir Rut

x