Osiągnięcia sportowe

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Rok szkolny 2011/2012

 

  • I miejsce  Gimnazjum nr 3 we Spółzawodnictwie Sportowym Gdańskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2011/2012

 KOSZYKÓWKA

  • I miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt
  • IV miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich Młodzieży Gimnazjalnej Województwa Pomorskiego w Koszykówce Dziewcząt
  • II miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Kadetek w Koszykówce Dziewcząt.

PŁYWANIE

  • II miejsce w Sztafetach Pływackich Dziewcząt w ramach Mistrzostw Gdańska Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce w Sztafetach Pływackich Chłopców w ramach Mistrzostw Gdańska Szkół Gimnazjalnych
  • V miejsce w Finałach Wojewódzkich Sztafet Pływackich Dziewcząt
  • VI miejsce w Finałach Wojewódzkich Sztafet Pływackich Dziewcząt
  • I miejsce w Międzygimnazjalnych Zawodach w Pływaniu Młodzieży Niezrzeszonej w PZP
  • II miejsce w Ekidemie Pływackim

PIŁKA NOŻNA

  • V  miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „LOTOS CUP 2012”
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły ZSiS w Gdańsku.

UNIHOKEJ

  • III miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt.

 PIŁKA RĘCZNA

  • IV miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców.

SIATKÓWKA

  • IV miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt.

TENIS STOŁOWY

  • V miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców.

LEKKOATLETYKA

  • I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych.

BADMINTON

  • III miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt.

JUDO

  • III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo „BALTIC CUP”
  • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo.

RUGBY TAG

  • I miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Rugby – Tag Chłopców
  • I miejsce Lidze Międzyszkolnej Rugby - Tag Chłopców.

SMOCZE ŁODZIE

  • III miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Zawodach Smoczych Łodzi
  • III miejsce w Długodystansowym Wyścigu Smoczych Łodzi.