Osiągnięcia sportowe

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Rok szkolny 2006/2007

  • Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku zajęło II miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów
  • III miejsce UKS CONRAD w Międzynarodowym Turniej w Grudziądzu
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt
  • Udział dwóch uczniów w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Judo w Opolu
  • II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo
  • III miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Koszykówce Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Koszykówce Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Piłce Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Sztafecie Pływackiej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Sztafecie Pływackiej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
  • V miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • V miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt (awans do finału wojewódzkiego)
  • VI miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
  • VI miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców
  • VII miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Drużynowym Tenisie Dziewcząt
  • VII miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Szachach Drużynowych
  • VII miejsce w Mistrzostwach Gdańska Sztafety Chłopców w Wojewódzkich Igrzyskach w Pływaniu
    Udział w turniejach towarzyskich:
    • Turnieju Rejterra w Judo
    • Turnieju Neptuna w Judo
    • Mikołajkowych Zawodach w Judo
    • Turnieju Piłki Ręcznej w Bremie
    • Turnieju Piłki Ręcznej w Brodnicy
    • Turnieju Koszykarek w Gdańsku
    • Turnieju Koszykówki w Dębicy
    • XXX Listopadowym Turnieju Piłki Ręcznej
    • Ogólnopolskim Turniej Koszykówki w Dębnicy Kaszubskiej
    • Mikołajkowych Zawodach Pływackich
    • Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Elblągu
  • Udział w biegu rekreacyjnym z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
  • Udział w rekreacyjnym Biegu Papieskim we Władysławowie