Osiągnięcia sportowe

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Rok szkolny 2004/2005

  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Wesper Cup 2005 w Piłce Ręcznej w Bremie
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej w Ciechanowie
  • II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Koszykówce Chłopców w Łodzi
  • III miejsce w Półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej (miejsce 9 : 12 w Polsce)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Koszykówce Chłopców w Tczewie
  • IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Trenerów UKS CONRAD Gdańsk w Koszykówce Chłopców
  • V miejsce w Ogólnopolskim Turnieju KORSARZ CUP w Gdańsku w Koszykówce Chłopców
  • VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Rzeczpospolitej w Stargardzie Szczecińskim w Koszykówce Chłopców
  • I miejsce w Memoriale im. K. Milewskiego w Piłce Ręcznej w Kartuzach
  • I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Elblągu
  • IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Brodnicy
  • I, II, III miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Biathlonie
  • II miejsce w Pomorskiej Lidze Juniorów Młodszych w Piłce Ręcznej
  • IV miejsce w Lidze Kadetek Województwa Pomorskiego w Koszykówce Dziewcząt
  • VII miejsce w Lidze Młodziczek Województwa Pomorskiego w Koszykówce Dziewcząt
  • I miejsce w IX Otwartych Mistrzostwach Gdańska w Piłce Ręcznej
  • I miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Koszykówce Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Sztafetach Pływackich Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Piłce Ręcznej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Koszykówce Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Sztafetach Pływackich Dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Siatkówce Dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • V miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
  • VI miejsce w Mistrzostwach Gdańska Gimnazjów w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
  • III miejsce w Finale VI Gimnazjady Województwa Pomorskiego w Piłce Koszykowej
  • V miejsce w VI Gimnazjadzie Województwa Pomorskiego w Sztafetach Pływackich Chłopców
  • I miejsce w Drużynowych Zawodach w Pływaniu Sportowo - Rekreacyjnym Dziewcząt
  • II miejsce w Turnieju z okazji Dnia Dziecka w Koszykówce Chłopców
  • II miejsce w Drużynowych Zawodach Dziewcząt w Pływaniu Sportowo - Rekreacyjnym
  • V miejsce w Drużynowych Zawodach Dziewcząt w Pływaniu Sportowo - Rekreacyjnym
  • V miejsce w Drużynowych Zawodach Chłopców w Pływaniu Sportowo - Rekreacyjnym