Nauczyciele

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

Nauczyciele 2018 / 2019

nazwisko i imię

przedmioty

Albecki Mariusz

geografia

Bednarek Kamila

język angielski

Berbeć Grażyna

matematyka

Burczyk Adrianna

język hiszpański

Chudy Jadwiga

nauczyciel biblioteki, język francuski

Ciszewski Paweł

wychowanie fizyczne

Cłapa Joanna

psycholog

Czortek Agnieszka

wychowanie fizyczne

Czyżewski Marek

religia

Dietrich Cecylia

edukacja wczesnoszkolna

Drózd Aleksandra

język angielski

Dutkiewicz Tomasz

wychowanie fizyczne

Dziekońska Zofia

nauczyciel biblioteki

Fabrycka Anita

wiedza o społeczeństwie, doradca zawodowy

Florian Dorota

biologia,wychowanie do życia w rodzinie

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

Gorajek Dawid

fizyka, matematyka

Grabowska Marianna

nauczyciel świetlicy

Groszewska Izabela

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Gwizdała Agnieszka

edukacja dla bezpieczeństwa

Hintz Marcin

fizyka

Horoszkiewicz Joanna

pedagog szkolny

Hulbój Sylwia

wychowanie fizyczne

Jaworowska Żanetta

język niemiecki

Kamińska Dorota

wychowanie fizyczne

Kardzis Sebastian

język niemiecki

Kazanowska – Krasowska Joanna

język francuski

Kinda Dorota

wychowanie fizyczne

Klimas Barbara

informatyka, zajęcia techniczne

Kosiński Marcin

wychowanie fizyczne

Kostecka Grażyna

geografia

Kotlik Ireneusz

wychowanie fizyczne

Kulbicka Beata  edukacja wczesnoszkolna

Łyziński Bartłomiej

plastyka, muzyka

Majzbuchowska Marta

język angielski

Maszka Roland

język polski

Matyjaszczyk Andrzej

historia

Migryt Emilia

edukacja wczesnoszkolna

Mostowska Katarzyna

wychowanie fizyczne

Niewińska Dorota

biologia

Nosowicz Dorota

infromatyka, zajęcia techniczne

Piernicka - Czub Justyna

logopeda

Plewińska – Woszczyna Justyna

matematyka

Prabucka Grażyna

język angielski

Puderecka Marzena

nauczyciel biblioteki

Rajkowska Paulina

nauczyciel świetlicy

Ratajski Michał

religia

Reńska Aleksandra

język angielski

Ruksztełło - Kowalewska Barbara

język polski

Rut Sławomir

historia

Rutkowska Joanna

chemia

Ryczko Małgorzata Monika

język polski

Sadownik Michał

fizyka

Sawicka Alicja

matematyka

Senkbeil Katarzyna

psycholog szkolny

Szabuniewicz Alicja

chemia

Świerzko Dorota

historia

Traczewska Gabriela

język angielski

Urbański Zbigniew

matematyka

Vazquez - Paton Miquel

język hiszpański

Woźniczka Krystyna

język polski

Zakrzewska Anna

edukacja wczesnoszkolna

Zuchniarz Jolanta

język angielski

Zygmunt Tomasz

wychowanie fizyczne