Archiwum 2017/2018

KONKURS NA LOGO SZKOŁY ROZSTRZYGNIĘTY!

I MIEJSCE.jpg

Do Komisji Konkursowej wpłynęło 11 prac i członkowie komisji stanęli przed trudnym wyborem, bo każda z prac była interesująca.

W wyniku obrad komisji, w której skład wchodzili: Wicedyrektor Dorota Nosowicz, dwóch nauczycieli – Pani Izabela Groszewska i Pan Bartłomiej Łyziński, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz dwóch członków Parlamentu Uczniowskiego wybrano trzy prace:

• I miejsce zajęła praca Jakuba Tkaczewski z klasy 3 f
  • II miejsce zdobyła praca Małgorzaty Graczyk z klasy 2 h
  • III lokatę zajął projekt Doroty Urbańskiej z klasy 7 a.

Gratulujemy!

Komisja Konkursowa