Integracja klas dwujęzycznych 7A i 8A

IMG_20180912_090052.jpg

12 września klasa 7a i klasa 8a (dwie klasy dwujęzyczne z językiem angielskim) miały możliwość lepiej się poznać dzięki uczestnictwu w warsztatach, których celem była integracja wspomnianych zespołów klasowych. Podczas wspólnych zabaw i ćwiczeń uczniowie, po przełamaniu początkowej nieśmiałości, mieli możliwość lepiej się poznać oraz zaprezentować siebie i swoje mocne strony. Tego dnia pogoda dopisała, więc spotkanie zakończyło się wspólnym piknikiem poza murami szkoły.