Archiwum 2017/2018

Akcja „Szkoły Grają”

22089395_887072488111747_7048295265262933589_n.jpg

Nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkoły Grają” zorganizowanej przez firmę Rebel, aby propagować magię gier planszowych.

Chcemy tym samym pokazać, że uczniowie mogą ciekawie spędzić czas z dala od komputera, ale też nauczyć się planowania, zarządzania własnymi środkami i wiary we własne siły.  W Szkole Podstawowej nr 3 pokazujemy, że zabawa to również edukacja. Stosujemy gry planszowe podczas zajęć socjoterapii, świetlicy, zajęć pozalekcyjnych, ale też w trakcie zwykłych a jednocześnie niezwykłych lekcji.

Kupując jakąkolwiek grę na swój użytek na stronie www.rebel.pl, każdy może za darmo wesprzeć naszą placówkę, klikając na nią na liście beneficjentów akcji (nr 100) i powiększając tym samym naszą pulę punktów.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować firmie Rebel za podarowanie naszej szkole gier planszowych, z których uczniowie będą mogli korzystać w wolnych chwilach, rozbudzając przy tym swoją kreatywność i stając się mistrzami strategii!