ken1.jpg

13 października w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy II i wraz z kolegą z klasy IIg oraz członkami Parlamentu Uczniowskiego przygotowali uroczystą akademię z wieloma atrakcjami. Uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali skrót historii Komisji Edukacji Narodowej opatrzony scenkami teatralnymi. Po ich występie wspólnie mogliśmy dołączyć się do zabawy z chórem szkolnym, opowiadającym w swojej piosence o szkolnej rzeczywistości. Całość zwieńczył gościnny występ uczniów z VII Liceum Ogólnokształcącego ukazujący oszałamiający taniec bawarski.