Osiągnięcia sportowe

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Serwis internetowy Radcy ds. Edukacji Hiszpanii Rodzina Szkół im. Jana Pawła II Rodzina Szkół im. Jana Pawła II UKS Conrad UKS Conrad Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny Program Edukacji Morskiej Program Edukacji Morskiej

2013/2013

KOSZYKÓWKA

  • I miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt
  • IV miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich Młodzieży Gimnazjalnej Województwa Pomorskiego w Koszykówce Dziewcząt
  • II miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Kadetek w Koszykówce Dziewcząt

PŁYWANIE

  • I miejsce w Sztafetach Pływackich Dziewcząt w ramach Mistrzostw Gdańska Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce w Sztafetach Pływackich Chłopców w ramach Mistrzostw Gdańska Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce w Finałach Wojewódzkich Sztafet Pływackich Dziewcząt w Kościerzynie
  • IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Sztafet Pływackich Chłopców w Kościerzynie
  • I miejsce w Ekidemie Pływackim organizowanym przez ZSSiO W Gdańsku

PIŁKA NOŻNA

  • V miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „LOTOS CUP 2012”
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły ZSiS w Gdańsku

UNIHOKEJ

  • I miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt

PIŁKA RĘCZNA

  • IV miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców
  • III miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • I miejsce w Turnieju Noworocznym o Puchar Dyrektora ZKPiG nr 7 w  Gdańsku w Piłce Ręcznej Chłopców

SIATKÓWKA

  • V miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Chłopców

TENIS STOŁOWY

  • V miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

LEKKOATLETYKA

  • I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych

BADMINTON

  • III miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt

JUDO

  • III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo „BALTIC CUP”
  • III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo

RUGBY TAG

  • I miejsce Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Rugby - Tag Chłopców

SMOCZE ŁODZIE

  • I miejsce Otwartych Mistrzostwach Gdańska Szkół Gimnazjalnych w Zawodach Smoczych Łodzi
  • I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Olsztyna w Przeciąganiu smoczej Łodzi na Basenie w kat. Gimnazjów

WYŚCIGI ROWEROWE

  • V miejsce w klasyfikacji drużynowej Pomerania CUP organizowanej przez Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk